Vandaag, dinsdag 02 september, gaat zeer zonnig van start. De voormiddag gaat dan langzaam aan wisselend bewolkt verlopen. In de loop van de namiddag neemt de bewolking verder toe en in de late namiddag mogen we ons aan buien verwachten. Bij een matige zuidwestelijke wind loopt de temperatuur op naar 22 graden en normaal hebben we vandaag recht op 21,3 graden.
Vorig jaar werd het na een nacht van 15,8 graden overdag 28,7 graden en bleef het droog.
Komende nacht is er voor middernacht nog kans op een bui en wordt het na middernacht zo goed als droog. Bij een matige zuidwestelijke wind daalt de temperatuur naar 15 graden.
Woensdag kan er in de voormiddag een enkel licht buitje vallen. In de loop van de namiddag volgt er echter een vrij groot regen- en buiengebied. De temperatuur houdt het morgen voor bekeken bij 21 graden en de wind blijft matig tot vrij krachtig waaien uit het zuidwesten.
Donderdag geraken we nog niet verlost van buien daar er in de namiddag een stevige buienlijn van west naar oost over onze regio zal trekken. Hierbij is er een grote kans op onweer. De westelijke wind wordt matig tot vrij krachtig en zelfs krachtig in de omgeving van onweer. De temperatuur blijft steken op 21 graden.
Vrijdag vallen dan de laatste buitjes en neemt de zon langzaam aan het heft in handen. Hierdoor zal de temperatuur met 22 graden iets hoger klimmen.
Het ganse weekend gaat dan zonnig en vrij warm verlopen. Wordt het zaterdag 24 graden dan mogen we ons zondag aan een zomerse 26 graden verwachten;
Daarna komt er snel een einde aan dit mooie liedje en zijn we tot en met dinsdag 16 september vertrokken voor wisselvallig weer. Bijna alle dagen gaat er neerslag vallen en de temperatuur van 22 graden op maandag gaat daarna terugvallen naar 19 à 20 graden. Voorlopig is er geen nazomertje terug te vinden op de weerkaarten.
Een aangename dinsdag gewenst.



