Vandaag vrijdag 26 september start grijs. Het wordt een droge dag met in de namiddag een toenemend aantal en breder wordende opklaringen. Bij een zwakke oostelijke wind stijgt de temperatuur naar 16 graden en vandaag hebben we normaal nog recht op 18,7 graden.
Vorig jaar werd het na een nacht van 13,4 graden overdag 20,2 graden en viel er 2,7 mm regen.
Komende nacht zijn de opklaringen breed en kan er zich nevel, eventueel mist en lage wolken vormen. Het wordt bijna windstil en de temperatuur kan zakken naar 6 graden.
Zaterdag wordt het ochtendgrijs vrij snel opgelost en gaan de lage wolken over in bewolkte periodes die gaan afwisselen met zonnige momenten. Bij een zwakke en variabele wind stijgt de temperatuur naar 17 graden.
Zondag en maandag komt de wind uit het zuidoosten en kan de temperatuur stijgen naar 18 à 19 graden. Het worden droge dagen waarin opklaringen en bewolking elkaar gaan afwisselen.
Van dinsdag tot en met volgend weekend zoekt de wind terug het noordoosten op waardoor er frissere lucht wordt aangevoerd. De constante is dat het droog blijft en de temperatuur gaat overdag rond 16 à 17 graden bewegen. De nachtelijke temperatuur gaat gemiddeld zakken naar 5 graden.
Daarna volgt tot en met vrijdag 10 oktober een periode waarin de kans op wat neerslag iets groter wordt. Van grote neerslaghoeveelheden is voorlopig nog geen sprake. De temperatuurverwachting is enigszins onzeker afhankelijk van de windrichting. We houden het veilig met gemiddeld 16 à 17 graden.
Een aangename vrijdag gewenst.



