Radio ZRO

Overwegend grijs en regen vanaf zonsondergang

Guido

Vandaag, woensdag 29 oktober, wordt een veelal grijze dag. Een ganse dag kan er tot zonsondergang af en toe wat zeer lichte motregen vallen. Vanaf zonsondergang volgt van uit het westen een regenzone. De zuidwestelijke wind wordt matig en de temperatuur kan oplopen naar 14 graden en normaal hebben we vandaag recht op 13,1 graden.

Vorig jaar werd het na een nacht van 12,1 graden overdag 13,6 graden en viel er 4,5 mm regen.

Komende nacht kan het eventjes flink doorplenzen en wordt het droog in het tweede deel van de nacht. Bij een matige zuidwestelijke wind daalt de temperatuur naar 6 graden bij zonsopkomst.

Donderdag start met brede opklaringen die echter, in de loop van de dag, verdwijnen door de komst van velden hoge bewolking. De zuidwestelijke wind wordt zwak tot matig en de temperatuur loopt op naar 13 graden.

Vrijdag gaat droog van start doch in de loop van de dag gaat het soms licht regenen. Bij een matige zuidwestelijke wind loopt de temperatuur op naar 14 graden.

Zaterdag wordt een zwaar bewolkte dag met periodes van regen en een strakke zuidwestelijke wind. Met 15 graden wordt het zeer zacht en de kerkhofbloemen zullen last krijgen van wind en regen.

Vanaf zondag volgt dan tot en met woensdag 12 november een licht wisselvallige periode. Op droge dagen moeten we echter niet rekenen. De temperatuur gaat de ganse periode rond 12 à 13 graden schommelen en blijft daarbij aan de zachte kant. Aan nachtvorst moeten we zeker nog niet denken.

Een rustige woensdag gewenst.

Categorieën

Archieven