Radio ZRO

Regen en opklaringen

Guido

Vandaag, zaterdag 01 november, is het de dag van Allerheiligen. De dag start grijs en gaat het in de voormiddag soms flink regenen. In de loop van de vroege namiddag verlaat de regen ons naar het oosten en komen er brede opklaringen tevoorschijn. Mogelijks valt er dan nog een enkele bui. Met een matige zuidelijke wind, ruimend in de namiddag naar het zuidwesten, wordt zachte lucht aangevoerd. De temperatuur kan stijgen naar 15 graden en normaal hebben we vandaag slechts recht op 13,2 graden. Dit jaar moeten de kerkhofbloemen geen schrik hebben van vorst maar wel van de regen.

Vorig jaar werd het na een nacht van 9 graden overdag 10,9 graden en bleef het zo goed als droog.

Komende nacht wisselen bewolkte periodes en brede opklaringen elkaar af. In de loop van de nacht is er kans op enkele lichte buien. Bij een matige zuidwestelijke wind daalt de temperatuur naar 9 graden.

Zondag gaat wisselend bewolkt van start met een stijgende kans op buien in de loop van de namiddag. De temperatuur stijgt langzaam naar 13 graden bij een matige zuidwestelijke wind.

De ganse volgende week gaat met uitzondering van donderdag droog verlopen. Gaat maandag nog overwegend grijs verlopen dan komt de zon er de volgende dagen flink aan te pas. De temperatuur van 14 graden op maandag loopt daarna op naar gemiddeld 15 graden.

Vanaf volgend weekend volgt dan tot en met zaterdag 15 november licht wisselvallig weer. De kans op dagelijks wat neerslag groeit in de loop van de periode. De temperatuur van 14 graden bij aanvang daalt dan langzaam naar gemiddeld 10 à 11 graden.

Een rustige zaterdag gewenst.

Categorieën

Archieven