Radio ZRO

Toenemende kans op buien

Guido

Vandaag, donderdag 31 juli, start nog zonnig doch reeds in de loop van de voormiddag komt er van uit het westen meer bewolking opzetten. In de namiddag stijgt de kans op buien die naar zonsondergang pittig kunnen worden met kans op onweer. De wind komt de westelijke hoek en loopt op naar matig. De temperatuur houdt het voor bekeken bij 21 graden of een stuk lager dan de 24,2 graden waarop we vandaag normaal recht hebben.

Vorig jaar werd het na een nacht van 18 graden overdag 27,5 graden en bleef het droog.

Komende nacht neemt de buiigheid af in het tweede deel van de nacht. Met 15 graden wordt het een zachte nacht bij een matige westelijke wind.

Vrijdag leeft de buiigheid terug op en gaan er in de loop van de dag buien vallen die kunnen gepaard gaan met onweer. Met een matige noordwestelijke wind wordt koele lucht aangevoerd waarin de temperatuur blijft steken op 19 graden.

Zaterdag wordt het opnieuw buiig met kans op onweer. De temperatuur blijft met 19 graden ondermaats.

Zondag wordt dan de beste dag van het weekend met meer zon en mits wat geluk houden we het droog.

Volgende week maandag en dinsdag krijgen we een volgende lading buien over ons heen. De temperatuur geraakt met moeite aan 20 graden. De kans is groot dat we dinsdag met een krachtige westelijke wind te maken gaan krijgen.

Woensdag treedt er echter een gevoelige weersverbetering op. Van regen of buien is geen sprake meer en de temperatuur van 22 graden op woensdag loopt al snel op naar 25 graden de dagen erna. Deze zomerse periode kan aanhouden tot en met donderdag 14 augustus.

Een aangename donderdag gewenst.

Categorieën

Archieven