Radio ZRO

Wisselend bewolkt en droog

Guido

Vandaag, zondag 05 juli, wordt een droge dag met een wisselende bewolking. De zon zal minder aan bod komen dan gisteren en in een matige westelijke wind loopt de temperatuur op naar 24 graden. Normaal hebben we vandaag recht op 22,9 graden.

Vorig jaar werd het na een nacht van 15,6 graden overdag 24,6 graden en bleef het zo goed als droog.

Komende nacht blijft het wisselend bewolkt en daalt de temperatuur in een zwakke westelijke wind naar 16 graden.
Maandag wordt het zonniger dan vandaag al zal de zon toch nog last hebben van talrijke wolkenvelden. De temperatuur echter doet het met 25 graden zomers in een matige westelijke wind.

Zijn er dinsdag nog vrij talrijke wolken aanwezig dan gaat woensdag zeer zonnig verlopen. Het worden droge dagen waarin de temperatuur klimt naar 26 graden.
Vanaf donderdag komen we tot en met volgende week maandag terecht in zeer warme lucht van uit het zuiden. De temperatuur loopt op naar gemiddeld 30 graden met een hoogtepunt op zaterdag met 32 graden. De kans op een hitteonweer neemt toe naar het einde.

Daarna volgt tot en met zondaag 19 juli een periode waarin de temperatuur daalt naar gemiddeld 26 à 27 graden. Het wordt echter vochtiger en de kans op neerslag in de vorm van onweer neemt toe.

De zomer heeft dus nog een zin om ons te verlaten en een derde regionale hittegolf wordt reeël.

Geniet van een mooie zondag.

Categorieën

Archieven