Vandaag, maandag 02 maart, wordt een zeer zonnige dag. Met een zuidelijke hoogtestroming wordt zeer zachte lucht aangevoerd waarin de temperatuur kan stijgen naar 16 graden. Normaal hebben we vandaag slechts recht op 8,4 graden. De zuidelijke wind gaat een ganse dag matig waaien.
Vorig jaar werd het na een nacht van -2,7 graden overdag 9 graden en bleef het droog.
Komende nacht gaat onbewolkt verlopen en daalt de temperatuur naar 4 graden bij een zwakke tot matige zuidelijke wind.
Dinsdag kan er in de loop van de dag wat bewolking tot onze regio doordringen van uit het westen. De zon blijft echter nog steeds het hoogste woord voeren. De wind kiest in de namiddag voor het noorden. De temperatuur loopt op naar een zeer zachte 15 graden.
Dinsdag tot en met komend weekend blijven we genieten van vrij zonnig lenteweer. De temperatuur loopt op naar gemiddeld 15 graden en een uitschieter naar 17 graden is mogelijk. ‘s Nachts daalt de temperatuur gemiddeld naar 5 graden en kan er zich mist of laaghangende bewolking vormen. De zon is echter al sterk genoeg om de mist en of lage bewolking in de vroege ochtenduren snel weg te branden.
Daarna zet dit fraaie voorjaarsweer zich verder tot en met 16 maart. Het is pas de laatste dagen van de periode dat de kans op wat regen groter wordt. De temperatuur valt overdag terug naar gemiddeld 12 graden en ‘s nachts daalt de temperatuur gemiddeld naar 5 graden.
Geniet vandaag van een zonnige marktdag.



