Radio ZRO

Zonniger in de namiddag

Febe

Vandaag, zaterdag 01 augustus, wordt een wisselend bewolkte dag waarin de zon, in de namiddag, het pleit gaat winnen van de wolken. In een matige tot soms vrij krachtige noordoostelijke wind loopt de temperatuur op naar 25 graden, zijnde de temperatuur waarop we vandaag normaal recht hebben.

Vorig jaar werd het na een nacht van 13,6 graden overdag 21,1 graden en viel er 3 mm regen.

Komende nacht gaat sterrenklaar verlopen en daalt de temperatuur naar 14 graden in een zwakke oostelijke wind.

Zondag wordt dan een zonnige dag waarin de zon af en toe een paar onschuldige stapelwolken moet verdragen. De temperatuur loopt op naar 29 graden doch zal in de loop van de namiddag een aantal graden verliezen door de aankomst van een matige zeebries.

Maandag en dinsdag worden twee tropische dagen waarin de temperatuur maandag gaat oplopen naar 32 graden en het dinsdag nog 30 graden wordt. De kans op een stevige zeebries is vrij groot en kan ons maandag in de namiddag voor een belangrijke afkoeling zorgen. In de nacht naar dinsdag stijgt de kans op een pittige onweersbui vanuit het zuiden.

Dinsdag start nog droog doch in de loop van de dag stijgt de kans op regen of onweer. De wind zoekt het zuidwesten tot het westen op. De temperatuur houdt het voor bekeken bij 27 graden.

Woensdag tot en met vrijdag worden dan droge en vrij zonnige dagen waarin de temperatuur gemiddeld gaat stijgen naar 26 graden.

Dit zomerse weer zet zich van verder tot en met zaterdag 15 augustus. De kans op neerslag is vrij groot in het weekend van 8 en 9 augustus en neemt daarna af. De temperatuur gaat gemiddeld oplopen naar 25 à 26 graden met een tijdelijke stijging naar 28 à 29 graden in het midden van de periode.

Maak er een gezellige zaterdag van.

Categorieën

Archieven