Radio ZRO

Af en toe wat licht gedruppel

Vandaag, zaterdag 22 maart, start met veel bewolking. Uit de bewolking kan er in de voormiddag wat lichte regen vallen. In de namiddag krijgen we dan een afwisseling van zon en wolken. Het wordt onstabieler en de kans groeit op een pittige bui, mogelijks met onweer. De temperatuur klimt naar een zeer zachte 17 graden en normaal hebben we vandaag slechts recht op 11,7 graden. De oostelijke tot zuidoostelijke wind wordt matig.

Vorig jaar werd het na een nacht van 8,2 graden overdag 11,9 graden en viel er 13,2 mm regen.

Komende nacht verdwijnen de buien en blijft het wisselend bewolkt. De temperatuur daalt slechts naar 8 graden bij een zwakke zuidoostelijke wind.

Zondag gaan zon en wolken elkaar aflossen en is de kans groot dat we het volledig droog houden. Naar de avond toe worden de opklaringen breder. Bij een matige zuidelijke wind stijgt de temperatuur naar 15 graden.

De ganse volgende week wordt licht wisselvallig. Sommige dagen is er kans op enkele buien terwijl we ook gaan kunnen genieten van volledig droge dagen. Aan grote neerslaghoeveelheden moeten we echter niet denken. Wordt het maandag nog 14 graden dan gaat de temperatuur daarna rond 12 à 13 graden schommelen.

Daarna zet dit licht wisselvallige weer zicht verder tot en met zaterdag 05 april. Of het tot aprilse grillen zal komen is niet zeker meer. De temperatuur blijft met 12 à 13 graden het langjarig gemiddelde volgen.

Een aangename zaterdag gewenst.

Categorieën

Archieven