Op de terreinen van KVE Drongen werden vandaag drie extra kleedkamers geopend, en zowel de kleedkamers als de kantine zijn nu bereikbaar via een lift. Er is ook een nieuwe vergaderzaal voor trainers en een terras van 136 vierkante meter met uitzicht op de voetbalvelden. Ruim op tijd voor de KDB Cup op 10 en 11 juni.
KVE Drongen telt in totaal 480 leden, waarvan 31 ploegen in competitie en waaronder heel wat kinderen en jongeren. De gebouwen aan de Sint-Gerolfstraat worden dan ook intensief gebruikt. Om de club te helpen nog meer leden toe te laten, hebben de Stad Gent en Farys geïnvesteerd in drie extra kleedkamers. Daarnaast is er ook een nieuwe vergaderzaal voor de trainers en werd het terras uitgebreid naar 136 vierkante meter.
De accommodatie is ook ruim op tijd klaar voor de KDB Cup, dit jaar op zaterdag 10 en zondag 11 juni. Dat is een internationaal jeugdtornooi voor de U15 waar geboren Drongenaar Kevin De Bruyne zijn naam aan verbindt en waar de Stad Gent mee haar schouders onder zet. Dit jaar doen er clubs mee zoals Manchester City, Real Madrid en Bayern München. Daarnaast zullen ook de Red Flamingos, de nationale ploeg voor mensen met een amputatie, van de partij zijn